Hakkımızda

Tasarım, reklam, bilişim hizmetleri alanında uzman ve dinamik bir kadronun birleşmesiyle oluşmuş bir tasarım markasıdır. 2009 yılından beri sizlere hizmet vererek git gide dahada büyüyen fikrimiz; hizmet konusunda, gerek iş başlangıcı gerek iş bitiminde tüm sorularınızı cevaplayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır.
Fikrimiz ekibinin yaş ortalaması 24'tür. Ekibimiz ile gece gündüz müşterilerimize verdiğimiz hizmet ile kısa zamanda markalaşmış olmanın verdiği gururu ve sorumluluğu taşımaktan mutluluk duyuyoruz.

Her zaman daha iyisi yapılabilir mantığı ile ilerlememizin bize katmış olduğu tek şey diğer firmalardan bu sayede sıyrılmış olmamızdır.
2009 yılından beri bir çok başarıya imza attık, ve atmaya devam edeceğiz...
Söylediklerimiz, yaptıklarımızın gölgesinde kalacağından siz en iyisi çalışmalarımızı inceleyerek hakkımızda daha çok fikir sahibi olun...

Neden Biz?

Kaliteli ve özgün tasarımıyla fark yaratan firmamız; hedef ve beklentilerinize uygun hizmeti, en kısa sürede ve en ekonomik şekilde teslim etmeyi garanti eder.

Bizden istediğiniz tasarımı size teslim etmekle kalmayıp gerekli güncellemeleri ,SEO çalışmlarını, bizden değişmesini istediğiniz resim yazı vs. gibi teknik kısımlarıda yerine getirebilecek hizmet kapasitesine sahibiz.

Fikrimiz, internette kaybolmuş işlevsiz web projeleri yerine, başarıya %100 odaklı, firma, ürün veya hizmeti tanıtan web sitesinin internetteki en üst noktalarda yer almasını sağlayan çözümler sunmaktadır.

web tasarım fiyatları, web sitesi fiyatları, web tasarım firmaları, web tasarım firmaları istanbul, tasarım ajansı, reklam ajansı, web tasarım ajansı, web tasarım ve seo hizmetleri, seo hizmetleri, SEO nedir, en iyi web siteleri, en güzel web siteleri, web yazılım, web tasarım yazılım, web yazılım kursu, istanbul web tasarım, çanakkale web tasarım, bursa web tasarım, balıkesir web tasarım,web tasarım şirketleri istanbul, izmir web tasarım, web sitesi tasarımı, web tasarımı fiyatları, web tasarımı, web tasarımı kaç para, internet sitesi tasarımı, ucuz internet sitesi, profesyonel internet sitesi, web site yapımı, internet reklam, reklam şirketleri, reklam firmaları, internet reklam ajansları, reklam ajanslar, çanakkale grafik tasarım, çanakkale reklam firması, çanakkale internet ajansı, fikrimiz.com, fikrimiz, en ucuz internet sitesi, bedava internet sitesi, wep sitesi, wep tasarım, Seo, google da ilk sıralara çıkma, adobe photoshop,