Hizmetler

.

3D Modelleme, Mimari Çizimler

İnşaat, yapı sektöründe firmanızın ve ya kuruluşunuzun adını duyurmanın, müşterileri etkilemenin en etkili yollarından birisi de bilgisayar ortamında hazırlanmış 3d mimari çizimler ve animasyondur.

Web Site Tasarımı

İnternet bağlantısına sahip her yerden kolay ulaşılabilir, estetik ve fark yaratan bir web tasarımına sahip olun. İşletmeniz, ticari stratejiler üzerine kurgulanmış dikkat çekici özelliklere sahip olsun. Fark yaratmak için doğru adrestesiniz…

Grafik Tasarım

Grafik tasarım işlerinizde sizlere profesyonel ve kurumsal çözümlerle, katalog, afiş, broşür, logo, kartvizit tasarımı, gibi grafik çalışmalarınızı büyük bir titizlikle hazırlar dilerseniz baskıya alırız.Uygun fiyatlarla profesyonel hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bize ulaşın!

IOS ve Andorid Uygulamaları

Hızla gelişmekte olan mobil cihazların günümüzde kayda değer bir yer aldığı bilincinde olarak Android ve İOS mobil işletim sistemlerine özel tasarım ve bir çok fonksiyonda mobil uygulamalar üretmekteyiz.

Google Sıralama Optimizasyonu

Hedeflediğiniz anahtar kelimelerinizin google arama motorunda ilk sayfada yer almasını ve sıralamalarda kaybolmuş işlevsiz internet sitenizin size daha çok prestij ve para kazandırmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. Profesyonel SEO desteği ve hizmeti almak için bizimle iletişime geçin.

Reklam

Reklam tasarımları, günümüzde, tüketicilerin etkilenmesi için, pek çok değişkeni kullanmaktadır.; mizah, ünlü kişilerin kullanılması, şaşırtıcı olaylar, eğlence, yüksek yaşam standartları, rahatlık, huzur, ileri teknoloji gibi… Fikrimiz tüm bu etmenleri kullanarak firmanız için en iyi tanıtım araçlarını kullanarak gelirinizi ve statünüzü yukarı taşır.

E-Ticaret

Günümüzde ürün almak yada satmak isteyenlerin vazgeçilmezi olan e-ticaret sitesi ile satışlarınızı %70 e kadar arttırmanız mümkün.Elektronik Ticaret veya “E-Ticaret” anlam olarak genellikle internet üzerinde mal ve/veya hizmet satın alma hareketi olarak tanımlanmaktadır.

Web Programlama

İnternet üzerinde web sitelerinde çeşitli adımlar, hesaplamalar veya formlar bulunmaktadır. Bu uygulamalar bir programlama dili ile yazılım gerektirmektedir.
Web programlama veya web yazılım olarak adlandırılan bu hizmetler talep edilen sonuçların istenilen özelliklerde programlama hizmetidir.

Animasyon Tasarım (Flash)

Flash web tasarım görselliğe önem veren , bir çok kişi ve kuruluş tarafından tanınan ,reklama ihtiyacı olmayan , müşterilerine animasyonlu bir web site şöleni sunmak isteyen firma, şirket ve kişiler için tavsiye edilir. Dezavantajları çoktur fakat görselliği muhteşemdir.
Flash web tasarımında güncelleme yapılamaz.

Google Adwords

Türkiyede internet kullanıcılarının %98’i Google arama motorunu kullanıyor. Kullanıcıların %72’si satın alma kararı vermeden önce Google’da araştırma yapıyor ! Sizde Google AdWords reklamı vererek en düşük maliyet ile potansiyel müşteri sayınızı iki katına çıkarabilirsiniz.

Web Hosting

Web siteye ait dosyaları saklayan ve internet kullanıcılarının erişimine sunan bu bilgisayarlara web sunucusu, bu veri saklama ve yayınlama işlemine de web hosting denir. Dilerseniz web sitenizi, uygun fiyatlar karşılığında kendi serverlarımızda barındırabilirsiniz.